1 głos

SOLR jako gotowa aplikacja sugestia Poddawane próbie

Przydałoby się dodać SOLRa jako gotową aplikację.

mwink 2015-01-30 22:07
Odpowiedź główna

Jednym z głównych celów beta testów jest zrozumienie potrzeb przyszłych użytkowników platformy. W związku tym bardzo uważnie wsłuchujemy się we wszystkie tego typu sugestie. Po zakończeniu beta testów dokładnie przeanalizujemy wszystkie uwagi i ustalimy dla nich priorytety. Oczywiście w międzyczasie zachęcamy do podejmowania prób instalacji interesujących Was aplikacji na własną rękę np. poprzez "Managera wysyłania".

Kto głosował: Zeri  

Komentarze

Wojtek - Unicloud Team
Wojtek - Unicloud Team
Odpowiedź główna   Aplikacji ci u nas dostatek, wszystkich nie umieścimy, ale jeśli będzie więcej chętnych do używania, to rozważymy jej dodanie.

2015-01-31 09:56


MarcinL
MarcinL
Odpowiedź główna   Jednym z głównych celów beta testów jest zrozumienie potrzeb przyszłych użytkowników platformy. W związku tym bardzo uważnie wsłuchujemy się we wszystkie tego typu sugestie. Po zakończeniu beta testów dokładnie przeanalizujemy wszystkie uwagi i ustalimy dla nich priorytety. Oczywiście w międzyczasie zachęcamy do podejmowania prób instalacji interesujących Was aplikacji na własną rękę np. poprzez "Managera wysyłania".

2015-01-31 09:58